Viestintä ja markkinointi

Viestintä ja markkinointi

    Viestintä

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Liisa Aalto

    Brand Manager
    liisa.aalto@wsoy.fi
    050 473 3377

    Mari Nieminen

    Viestintäpäällikkö
    mari.nieminen@wsoy.fi
    050 5480 709

    Vaikuttajat

    Markkinointi

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Kaisa Hyväri

    Brand Manager
    kaisa.hyvari@wsoy.fi
    040 5315 391

    Liisa Aalto

    Brand Manager
    liisa.aalto@wsoy.fi
    050 473 3377

    Noora Norros

    Brand Manager & Social Media Manager
    noora.norros@wsoy.fi
    050 4732343

    Sami Ravattinen

    Tapahtumatuottaja
    sami.ravattinen@wsoy.fi
    040 8367 832

    Hanna-Riikka Summanen

    Markkinointipäällikkö
    hanna-riikka.summanen@wsoy.fi
    040 7380 766

    Hanna Ylätalo

    Markkinointipäällikkö
    hanna.ylatalo@wsoy.fi
    040 7768 548

    Petra Minn

    Markkinointipäällikkö
    Petra.Minn@wsoy.fi
    044 564 9669

    Sara Valavaara

    Sosiaalisen median tuottaja
    sara.valavaara@wsoy.fi

    Antti Nousimaa

    Tuottaja
    antti.nousimaa@wsoy.fi

    Tapahtumat, podcastit

    Jasmin Ojala

    Markkinointiviestinnän assistentti
    jasmin.ojala@wsoy.fi