Viestintä ja markkinointi

Viestintä ja markkinointi

    Viestintä

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Satu-Maria Rastas

    Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
    satu-maria.rastas@wsoy.fi
    050 3617 980

    Tuuli Leppänen

    Viestintäpäällikkö
    tuuli.leppanen@wsoy.fi
    040 5646 734

    Ina Westman (perhevapaalla)

    Viestintäpäällikkö

    (perhevapaalla)

    Markkinointi

    Reetta Miettinen

    Markkinointi- ja viestintäjohtaja
    reetta.miettinen@wsoy.fi
    040 8344 340

    Kaisa Hyväri

    Brand Manager
    kaisa.hyvari@bonnierbooks.fi
    010 5060 209

    Mikko Immonen

    Digituottaja
    mikko.immonen@bonnierbooks.fi
    050 5644 721

    Mari Nieminen

    Sisältömarkkinoija
    mari.nieminen@bonnierbooks.fi
    010 5060 128

    Sami Ravattinen

    Tapahtumatuottaja
    sami.ravattinen@bonnierbooks.fi
    040 8367832

    Hanna-Riikka Summanen

    Mainonnan tuottaja
    hanna-riikka.summanen@bonnierbooks.fi
    010 5060 329

    Markkinointisuunnittelija Hanna-Riikka Summanen p.010 5060 329

    Hanna Ylätalo

    Asiakasmarkkinointipäällikkö
    hanna.ylatalo@bonnierbooks.fi
    010 5060 008